O nas

Ośrodek Szkolenia Zawodowego rozpoczął swoją działalność 18.03.1993r. Firma została wpisana do ewidencji placówek nie publicznych w Kuratorium Oświaty w Łomży pod numerem 7/93 z dnia 18.03.1993r.tym samym uzyskując prawo do prowadzenia następujących kursów
- kursy przyuczające do zawodu i wyuczających zawodu,
- kursy kwalifikacyjne (czeladnik, mistrz w zawodzie)
- inne kursy dla potrzeb własnych słuchaczy w zależności od zapotrzebowania.

- szkoły policealne

- LO dla dorosłych

KONTAKT:

BIURO OSZ:

86 216 25 50 , 516 364 689

DZIAŁ MARKETINGU:

519 068 223 ; 519 068 234

ARCHIWUM:

602 353 219 ; 517 032 678

DYREKTOR OSZ:

OSZ nauka jazdy w ŁOMŻY

Szkoła jazdy OSZ działa na rynku łomżyńskim od ponad 25 lat, jako niezależna firma mamy przyjemność szkolić przyszłych kierowców pod własną marką . Posiadamy również doskonale wyposażone sale wykładowe. Dysponujemy placem manewrowym służącym do szkolenia kandydatów na kierowców we wszystkich kategoriach .

Stosujemy tylko sprawdzone narzędzia i metody nauczania niezbędne do nauki jazdy

OSZ tworzy wykwalifikowana kadra, składająca się z najlepszych instruktorów nauki jazdy w Łomży. Nasz zespół to nie tylko pasjonaci motoryzacji ale przede wszystkim profesjonaliści w dziedzinie nauki zasad ruchu drogowego.

Profesjonalna kadra, nasi instruktorzy są wyrozumiali oraz cierpliwi przy tym jednak potrafią przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.

Naszym celem jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego poruszania się po drodze w każdych warunkach i na wszystkich skrzyżowaniach, nie tylko tych znajdujących się w rejonie tras egzaminacyjnych, jednak tym samym gwarantujemy Tobie opracowanie podchwytliwych skrzyżowań, na których bardzo łatwo popełnić błąd podczas egzaminu państwowego.

Dlaczego wybrać naszą szkołę jazdy?

Front budynku szkoły

Jeżeli zastanawiasz się jaką szkołę nauki jazdy wybrać w Łomży to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Właścicielem szkoły jazdy OSZ jest Lech Mierzejewski, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Od początku pracy jako instruktor nauki jazdy wiem, że ogromne zaangażowanie w prowadzonych zajęciach oraz umiejętność przekazywania wiedzy jest wyznacznikiem dobrego przygotowania do samodzielnej jazdy przez osoby odbywające kurs prawa jazdy.

Dobre przygotowanie zmniejsza stres towarzyszący podczas egzaminu a sam egzamin staje się tylko zwykłą formalnością.

Ostatnio zmieniany piątek, 27 październik 2023 14:24