KURS NA OPERATORA WÓZKA JEZDNIOWEGO Z NAPĘDEM SILNKOWYM (WÓZKI WIDŁOWE)

Wymagania dotyczące uczestnika kursu:

• ukończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • zaświadczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań do pracy jako operator wózka

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzymuje:

• zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wraz z uprawnieniami na wymianę butli gazowych w wózkach,
  • możliwość wystawienia zaświadczenia w języku angielskim - ważne na terenie UE,
  • kurs kończy się egzaminem i wydaniem uprawnień UDT - Urząd Dozoru Technicznego, orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do kierowania pojazdami kategorii T,

Zajęcia na kursie obejmuja część teoretyczną i praktyczną czyli naukę jazdy wózkiem.

Zapraszamy do współpracy firmy,zakłady pracy, przy większej grupie możliwość negocjacji ceny. Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia i egzaminu w Państwa firmie.

Nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i certyfikaty wymagane do prowadzenia tego typu szkoleń.

Z naszej strony zapewniamy wysoki poziom szkolenia, każdy uczestnik szkolenia otrzymuje bezpłatne materiały szkoleniowe.

Ostatnio zmieniany czwartek, 28 czerwiec 2018 20:58